Witamy na stronie Stomatologia Protetycy S.C.

Stomatologia i protetyka to trudne profesje, ponieważ eksploatują emocjonalnie. Znajomość technik współpracy z pacjentem na nic się nie zda, jeżeli lekarz nie wykaże zrozumienia. W tej dziedzinie możesz liczyć na naszych lekarzy, którzy mają bardzo dużą intuicję, doświadczenie i zaangażowanie.

Nasze usługi:

Wykonujemy:implanty,piaskowanie,protezy elastyczne,szyny relaksacyjne i wybielające, fluoryzacja,chirurgia,licówki porcelanowe i kompozytowe,kiretaże w zębach paradontycznych, impregnacja zębów mlecznych ,wkłady koronowo-korzeniowe,inlay,onlay ,szynowanie zębów.
Nasze usługi:wykonujemy natychmiastowe uzupełnienia po usunięciu zębów oraz mosty tymczasowe. Najtaniej w Łodzi proteza akrylowa częściowa uzupełnienie do trzech brakujacych zębów ,konsultacja protetyczna bezpłatna,wizyta adaptacyjna bezpłatna -dzieci.
Z MediRatami w naszej placówce koszty zabiegów, leczenia, pobytu w szpitalu, sprzętu rehabilitacyjnego przestają być barierą. Jasna procedura i minimum formalności, szybkie rozpatrzenie wniosku - zapraszamy do kontaktu.

Refundacja z NFZ

Istnieje możliwość wykonywania protez w ramach kontraktu z NFZ

Nasze gabinety:

Previous Next

Znajdziesz nas na:

Nasz adres:

Łódź ul. Gościnna 8
tel.: 42 258 43 43
Łódź ul. Nastrojowa 53
tel.: 42 239 83 83
e-mail: kasiarenata1@o2.pl
www.perlowyusmiech.pl