Witamy na stronie Stomatologia Protetycy S.C.

Stomatologia i protetyka to trudne profesje, ponieważ eksploatują emocjonalnie. Znajomość technik współpracy z pacjentem na nic się nie zda, jeżeli lekarz nie wykaże zrozumienia. W tej dziedzinie możesz liczyć na naszych lekarzy, którzy mają bardzo dużą intuicję, doświadczenie i zaangażowanie.

Stomatologia Protetycy

Informacje ogólne o Stomatologia Protetycy Stomatologia Protetycy to kameralny gabinet stomatologiczny, w którym zabiegi wykonuje zespół specjalistów pełnych zapału do swojej pracy. Leczącym się u nas osobom oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne. Zajmujemy się endodoncją, stomatologią zachowawczą oraz dziecięcą, natomiast naszą specjalnością są zabiegi protetyczne. Odbudowujemy uzębienie pacjentów przy zastosowaniu protez szkieletowych i akrylowych, natomiast w przypadku pojedynczych braków proponujemy im korony lub mosty porcelanowe. Dysponujemy własną pracownią protetyczną, dzięki czemu nasi pacjenci mogą liczyć na natychmiastową naprawę protezy (ok. 15-30 minut). Prócz tego naprawiamy protezy z wyciskiem.

Leczymy pacjentów z kraju i zagranicy. Odwiedzają nas mieszkańcy m.in. Warszawy, Gdańska, Kielc czy Konina, a także Polacy na obczyźnie oraz zagraniczni turyści medyczni. Do leczących się u nas osób dostosowujemy nie tylko metody wykonywania zabiegów, lecz również ceny – przy kompleksowym leczeniu mogą liczyć na promocje i korzystne zniżki. Przy rozległych pracach protetycznych dajemy pacjentom możliwość negocjacji zarówno cen, jak i czasu oczekiwania na odbudowę. Leczą się u nas całe rodziny, co stanowi dla nas powód do dumy oraz motywację do dalszego podwyższania kwalifikacji. W naszym gabinecie panuje miła, rodzinna atmosfera, co ułatwia pacjentom rozluźnienie się i wyzbycie lęku – tym bardziej, iż nasi lekarze to doświadczeni stomatolodzy, przeprowadzający zabiegi szybko i bezboleśnie.

Lekarze w Stomatologia Protetycy Zespół specjalistów stomatologii naszego gabinetu jest złożony z wykwalifikowanej i otwartej na nowości kadry. Przeprowadza zabiegi stomatologiczne przy wykorzystaniu zaawansowanej technologicznie aparatury medycznej, stosując najnowocześniejsze techniki. Dzięki współpracy pomiędzy specjalistami różnych dziedzin stomatologii nasi pacjenci mogą liczyć na kompleksowe leczenie i profesjonalną opiekę medyczną. Pracuje z nami lek. stom. Andrzej Walenda, stomatolog z imponującym stażem zawodowym. Jego specjalnością są trudne ekstrakcje, z którymi radzi sobie z niezwykłą precyzją i sprawnością.

Drugi członek zespołu medycznego, lek. stom. Edyta Pawlik, to absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi (z 2011 roku), która przeprowadza zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej i endodoncji. Ma świetny kontakt z naszymi najmłodszymi pacjentami, prócz tego cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości i rozwiewa obawy osób odwiedzających nasz gabinet. Lubi wyzwania i zabiegi wymagające złożonego leczenia. Mimo młodego stażu może się poszczycić rozległą wiedzą z dziedziny leczenia kanałowego, a także uczestnictwem w kilku kursach oraz konferencjach naukowych. Bierze w nich udział celem podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności. Przeprowadza szereg zabiegów stomatologicznych, by uzyskać tzw. „hollywoodzki uśmiech”. Należą do nich działania z zakresu protetyki, stomatologii zachowawczej i dziedzin, w których rzetelne leczenie jest niezbędne do osiągnięcia długoterminowego sukcesu – czyli periodontologii i endodoncji.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów Przykładamy wszelkich starań, by leczący się u nas pacjenci czuli się w pełni swobodnie i byli zadowoleni z pobytu w naszym ośrodku. Nasz zespół nieustannie podwyższa kwalifikacje i zdobywa kolejne dyplomy i certyfikaty, dzięki czemu może przeprowadzać innowacyjne zabiegi z użyciem nowoczesnych urządzeń medycznych. W celu zapewnienia odwiedzającym nas gościom wygody i poczucia bezpieczeństwa przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień.

  • Nowoczesny gabinet – podczas zabiegów stomatologicznych posługujemy się zaawansowaną technologicznie aparaturą medyczną, dzięki czemu leczymy pacjentów szybko, skutecznie i bezboleśnie.
  • Wykwalifikowany personel – specjaliści stomatologii przeprowadzający zabiegi w naszym gabinecie to znakomicie wykwalifikowany zespół złożony z pasjonatów swojej pracy.
  • Profesjonalne podejście do pacjenta – osoby, które odwiedzają nasz gabinet, nie są dla nas jedynie klientami. To nasi goście, którymi opiekujemy się od pierwszego momentu, w którym się z nami kontaktują. Mogą liczyć na profesjonalną pomoc i wskazówki oraz rzetelne odpowiedzi na nurtujące ich pytania w kwestii stomatologii zachowawczej, ortodoncji i protetyki.
  • Pracownia protetyczna na miejscu – nasi pacjenci nie muszą wędrować do innych placówek ani długo czekać na wytworzenie odbudowy protetycznej. Dysponujemy własną pracownią protetyczną, dzięki czemu możemy oferować odwiedzającym nas osobom możliwość szybkiej rekonstrukcji brakującego uzębienia. Między innymi, naprawiamy protezy w 15-30 minut. W pracowni znajduje się odlewnia, piec do porcelany, formierz do szyn relaksacyjnych i wybielających oraz inne urządzenia.
  • Dla pacjenta zagranicznego – możemy się poszczycić tym, iż leczą się u nas nie tylko łodzianie, ale i mieszkańcy innych miast oraz pacjenci z zagranicy. Aby zapewnić im jak najlepszą jakość usług, pomagamy gościom z innych państw w formalnościach związanych z pobytem w Polsce.
  • Niskie ceny – konkurujemy z innymi placówkami nie tylko profesjonalizmem i doświadczeniem, ale i cenami przyjaznymi dla pacjentów. Oferujemy im, między innymi, jedne z najniższych w mieście cen odbudowy protetycznej – protez.
  • Leczenie na raty – umożliwiamy leczącym się u nas pacjentom rozłożenie płatności za wykonane zabiegi na dogodne raty.

Znajdziesz nas na:

Nasz adres:

Łódź ul. Gościnna 8
tel.: 42 258 43 43
Łódź ul. Nastrojowa 53
tel.: 42 239 83 83
e-mail: kasiarenata1@o2.pl
www.perlowyusmiech.pl