MediRaty weź zdrowie w swoje ręce


ZMediRatami koszty zabiegów, leczenia, pobytu w szpitalu, sprzętu rehabilitacyjnego przestają być barierą. Jasna procedura i minimum formalności, szybkie rozpatrzenie wniosku - zapraszamy do kontaktu.

MediRaty – krok po kroku.

Wystarczy kontakt z konsultantem: 801 000 265 lub z tel. kom. 22 266 83 70 (pon.-pt. 8.00-19.00) lub przesłanie formularza kontaktowego ze strony www.mediraty.pl. NOWOŚĆ! Mogą Państwo przesłać samodzielnie wypełniony wniosek o finansowanie eMediRaty.
Konsultant telefonicznie dopasowuje ofertę do Państwa oczekiwań i możliwości. O co spyta konsultant podczas procedury dopasowania oferty?
  1. Ustalają Państwo dane placówki (nazwa, adres, telefon) i lekarza (imię, nazwisko), który wykona usługę oraz wartość usługi.Zachęcamy do zapoznania się z listą placówek, które już oferują MediRaty TUTAJ. Jeżeli wybrana przez Państwa placówka nie figuruje w naszej bazie - finansowanie jest możliwe po potwierdzeniu przez konsultanta: 801 000 265 lub z tel. kom.: 22 266 83 70, pon.-pt. 8.00-19.00.
  2. Niezbędna będzie informacja o Państwa dochodach netto i ich źródle lub wskazanej przez Państwa osoby trzeciej, która będzie stroną umowy / poręczycielem. Standardowo weryfikacji podlegać będzie potwierdzenie dochodu np. w formie szczegółowego wyciągu z konta.
  3. Pozostałe informacje do weryfikacji: liczba osób na utrzymaniu, status mieszkaniowy i cywilny, okres zamieszkania pod obecnym adresem, informacja o zobowiązaniach: wysokość rat hipotecznych, wysokość rat gotówkowych, wysokość limitu karty kredytowej i ROR-u, nazwa banku, na którego rachunek wpływa wynagrodzenie.
  4. W wyniku przeprowadzonej telefonicznie lub internetowo (wniosek natychmiastowy eMediRaty) oceny zdolności kredytowej otrzymają Państwo ofertę i – po umówieniu telefonicznym – gotową umowę do podpisania specjalnym kurierem.
Podpisanie umowy i dostarczenie niezbędnych dokumentów jest jednoznaczne z uruchamieniem płatności na wskazany w umowie rachunek placówki, wykonującej usługę medyczną. Jeżeli przesłali Państwo samodzielnie wypełniony wniosek eMediRaty – konsultant potwierdzi tylko telefonicznie warunki umowy.
Podpisują Państwo umowę dostarczoną przez kuriera i następuje przekazanie środków bezpośrednio do wskazanej placówki medycznej lub lekarza.

Złóż wniosek on-line.

Znajdziesz nas na:

Nasz adres:

Łódź ul. Gościnna 8
tel.: 42 258 43 43
Łódź ul. Nastrojowa 53
tel.: 42 239 83 83
e-mail: kasiarenata1@o2.pl
www.perlowyusmiech.pl